Автоматика сушильних камер

Для автоматизації сушіння деревини нашим підприємством розроблено систему управління лісосушильними камерами яка забезпечує неперервний контроль, відображення поточних значень, ведення архіву температури, вологості на основі показів вимірювання контролера. Контролер підключається до панелі оператора для візуального відображення ходу процесу. Для зв’язку використовується протокол Modbus з фізичним інтерфейсом RS485 (широко розповсюджений стандарт в промислових мережах). Програмне забезпечення представляє результати вимірювань в графічній формі, а також дозволяє проглядати накопичений в базі даних архів вимірювань за будь-який період часу. Можливе керування процесом по локальній мережі та через Інтернет

Режим управління може бути ручним або автоматичним.

Ручний режим. На підставі показань приладів, оператор самостійно приймає рішення щодо зміни стану виконавчих пристроїв і виробляє дистанційне або безпосереднє управління цими пристроями.

Автоматичний режим. Параметри процесу сушіння деревини заносяться в пам'ять контролера. Задається режим сушіння, який може бути визначений блоком автоматично по товщині і породі висушуваного пиломатеріалу. Контролер управляє виконавчими механізмами камери протягом усього процесу сушіння деревини автоматично і не вимагає втручання оператора. Контроль сушки деревини проводиться по показних датчиків вологості на операторській панелі і може бути здійснений як безпосередньо так і дистанційно з використанням технології віддаленого управління. Функції оператора зводяться до контролю справності системи управління та лісосушильної камери в цілому.

Сенсорна операторська панель забезпечує:

  • візуальний контроль за процесом сушки
  • оперативне управління виконавчими механізмами
  • генерація режимів сушки і запис їх в контролер
  • створення власних режимів та їх збереження в пам'яті панелі
  • перегляд історії процесу та журналу операцій
  • віддалене управління процесом сушки через Internet

 

модератор

ПП "Модератор"

Україна, м. Івано-Франківськ
вул. Липова, 35

Наші контакти

Телефон: +38 050 373 43 56
Email: haideichuk@moderator.if.ua

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 9:00 - 15:00; Неділя - вихідний